SYV-bemanning Linköpings kommun med samverkansområde sommaren 2022

Vecka 26-32 - Kommunala grundskolor Linköping
SYV tjänstgör må-fr kl. 10.00–12.00, tel. 013-20 60 00 (Kontakt Linköping).

v.26-27
Charlotte Svala, 013-26 31 21, charlotte.svala@utb.linkoping.se
Malin Sjögestam, 013-207756, 072 5002374 malin.sjogestam@utb.linkoping.se
tor-fre v.26 Amanda Fasth, 013-207105,
076 2209436 amanda.fasth@utb.linkoping.se
v.28
Nina Ekdahl, 013-20 56 67, nina.ekdahl@utb.linkoping.se
v.29

v.30
Marie Åhammar, 072-2400841, marie.ahammar@utb.linkoping.se
v.31

v.32
Marie Orest, 013-20 78 04, marie.orest@utb.linkoping.se
Stefan Petersson, 013-20 53 38, stefan.p.petersson@utb.linkoping.se

Vecka 27-32 - Fristående grundskolor Linköping
Björkö friskola: 013-662 30
Dar al Uluom: 013-17 73 44
Engelska skolan: 013-560 30 20
Kunskapsskolan: syv.kunskapsskolan@vagledningskompetens.se
Nya Munken:070-515 59 30
Pandion Omsorg AB: 013-12 68 08
Thea Privata grundskola: 013-14 58 05/08-684 453 57
Vittra: syv.lambohov@vagledningskompetens.se

SYV-bemanning övriga kommuner sommaren 2022

Boxholm:
v. 27-32: Ida Lyckbåge, sporadisk bemanning, 0142-895 77, 072-203 31 59 0142-895 00 vx, ida.lyckbage@boxholm.se
Kinda:
Ingen information, 0494-190 00 vx

Mjölby:
v.27:
Johan Liljebäck, 010-234 58 39, johan.liljeback@mjolby.se
         mån, Anneli Wikström, anneli.wikstrom@mjolby.se
         mån-tis, Nina Spång, 073-060 28 74, nina.spang@mjolby.se         
v.28: Johan Liljebäck, 010-234 58 39, johan.liljeback@mjolby.se
v.29ons-fre, Anneli Wikström, anneli.wikstrom@mjolby.se
v.30-31: ingen bemanning, 010-234 50 00 vx
v.32: Theresa Larsson-Greus, 010-234 53 22, theresa.larsson-greus@mjolby.se
         Natalya Demenyuk, 010-234 53 28, natalya.demenyuk@mjolby.se
         Catharina Lööf, 010-234 53 17, catharina.loof@mjolby.se
         Nina Spång, 010-234 59 19, nina.spang@mjolby.se
         Anneli Wikström, anneli.wikstrom@mjolby.se
       
Motala:
till och med 21/7:
Lizette Norrfjäll, 0141-22 58 58, lizette.norrfjall@motala.se
från och med 28/7: Cajsa-Stina Karlström, 0141-22 50 27, cajsa-stina.karlstrom@motala.se

Vadstena:
v.27, 29, 32: Victoria Hallgren, 010-234 73 19, victoria.hallgren@vadstena.se

Åtvidaberg:
v.27, samt från och med 10/8:
 Maria Nord, 070-259 10 14, maria.nord@utb.atvidaberg.se
0120-830 00 vx

Ödeshög:
Ingen information, 0144-350 00 vx