SYV-bemanning Linköpings kommun med samverkansområde sommaren 2021

Vecka 26-32 - Kommunala grundskolor Linköping
SYV tjänstgör må-fr kl. 10.00–12.00, tel. 013-20 60 00 (Kontakt Linköping).
V. 26-27
Nina Ekdahl, nina.ekdahl@utb.linkoping.se
Malin Sjögestam, malin.sjogestam@utb.linkoping.se
Filippa Jansson, filippa.jansson@utb.linkoping.se
v.28
Marie Orest må-on, marie.orest@utb.linkoping.se
Lotta Svala to-fr,    charlotte.svala@utb.linkoping.se
v. 29
Maria Rosqvist, maria.rosqvist@utb.linkoping.se
v.30
Stefan Petersson, stefan.p.petersson@utb.linkoping.se
v.31
Bengt Johansson, bengt.johansson@utb.linkoping.se
v.32
Marie Åhammar, marie.ahammar@utb.linkoping.se

Vecka 27 - 32 - Fristående grundskolor Linköping
Björkö friskola: 013-662 30
Dar al Uluom: 013-17 73 44
Engelska skolan: 013-560 30 20
Kunskapsskolan: syv.kunskapsskolan@vagledningskompetens.se
Nya Munken:070-515 59 30
Pandion Omsorg AB: 013-12 68 08
Thea Privata grundskola: 013-14 58 05/08-684 453 57
Vittra: syv.lambohov@vagledningskompetens.se

SYV-bemanning övriga kommuner sommaren 2021

Boxholm:
V. 27-32: Ida Lyckbåge, sporadisk bemanning, 0142-895 77, 072-203 31 59 0142-895 00 vx
Kinda:
Ingen information, 0494-190 00 vx

Mjölby:
V.26: Johan Liljebäck, 010-234 58 39, johan.liljeback@mjolby.se
         Anneli Wikström, anneli.wikstrom@mjolby.se
         Natalya Demenyuk, 010-234 53 28, natalya.demenyuk@mjolby.se
         Catharina Lööf, 010-234 53 17, catharina.loof@mjolby.se
V.27: Nina Spång, 010-234 59 19, nina.spang@mjolby.se
         Johan Liljebäck, 010-234 58 39, johan.liljeback@mjolby.se
V.28: Nina Spång, 010-234 59 19, nina.spang@mjolby.se
V.29:  må-on, Anneli Wikström, anneli.wikstrom@mjolby.se
V.30: ingen bemanning, 010-234 50 00 vx
V.31: Theresa Larsson-Greus, 010-234 53 22, theresa.larsson-greus@mjolby.se
V.32: Theresa Larsson-Greus, 010-234 53 22, theresa.larsson-greus@mjolby.se
         Natalya Demenyuk, 010-234 53 28, natalya.demenyuk@mjolby.se
         Catharina Lööf, 010-234 53 17, catharina.loof@mjolby.se
         Nina Spång, 010-234 59 19, nina.spang@mjolby.se
         Anneli Wikström, anneli.wikstrom@mjolby.se
       
Motala:
1/7-2/7, 5/8-6/8
:Mattias Nilsson,072-550 51 64, mattias.nilsson@motala.se
5/7-4/8: Jessica Andersson, 0141-22 50 27, Jessica.andersson@motala.se
9/8-12/8: Peter Franzén, 0141-22 56 75, peter.franzen@motala.se

Vadstena:
V. 27-32: Victoria Hallgren, victoria.hallgren@vadstena.se  

Åtvidaberg:
V. 27
, Maria Nord, 070-259 10 14
V. 28-32, Ingen bemanning, 0120-830 00 vx

Ödeshög:
Ingen information, 0144-350 00 vx